Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Youtuberler 3.119 0

Enes Batur Kimdir ?

Video yayınlama sitesi YouTube üzerinden her attığı video ile gündemde yerini alan Enes Batur hakkındaki herşey yazımızda.

enes-batur-kimdir-1

Enes Batur youtube kanalında yayınladığı videolarla takipçilerini eğlendirmeyi, güldürmeyi veya da korkutarak farklı bir hava katmaktadır.Videolarında daha çok hayal gücünü konuşturan Enes Batur takipçilerini mutlu etmek için herşeyi yapıyor.

Enes Batur 9 Nisan 1998 doğumludur ve Antalya’da yaşamaktadır. Herkes onu Enes Batur olarak bilse de asıl adı Enes Batur Sungurtekin.

Youtube kanalında yayınladığı komik videolarla sosyal medyada epeyce bir üne kavuşan Enes Batur’un Youtube kanalı 5 milyon 330 bin takipçiyi yakaladı ve her geçen gün yeni takipçileride gelmektedir.

Youtube’da bilgisayar ve konsol oyunları hakkındaki inceleme videoları ile üne kavuşan Enes Batur ebeveynlerin ise korkulu rüyası. Ebeveynler Enes Batur’un genç yaştaki takipçilerine çeşitli küfürler öğretmesinden şikayetçi.

enes-batur-kimdir-2

Enes Batur kendisin tanıttığı bir video ile onun hakkında önemli açıklamalar yapmıştır.Dilerseniz o video izleyerekte bilinmeyenleri öğrenebilirsiniz.

Enes Batur’un kendisini anlattığı bir videosu da bulunmaktadır. İşte o video;

Ayrıca Enes Batur bazı zamanlarda takipçileriyle farklı şehirlerdeki AVM’lerde buluşarak izdihama yol acmasıylada gündemde epeyce adından söz ettirmektedir.

Enes Batur hakkında sizlere kısa ve öz olarak bilgi verdik sizde Enes Batur’u sosyal medyada takip etmek isterseniz eğer aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Enes Batur’un Sosyal Medya Hesapları :

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir